• gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

Yangın Algılama

Dünyanın en büyük ticari yangın alarm sistemleri üreticisi olarak Siemens, Siemens onaylı, iyi bilinen ve son derece saygın markalar yoluyla, bütün yerel pazarı desteklemektedir. Bu onaylı markalar, ticari yangın alarmı endüstrisinde faaliyet gösteren ve üstün kalite ve teslimat konularına gösterdikleri önem sonucunda hak ettikleri güveni elde etmiş kuruluşlardır.
Üstün özelliklere sahip ürünlerimiz her zaman en ileri düzeyde kapasite sergilerler.

Dünyanın en büyük ticari yangın alarm sistemleri üreticisi olarak Siemens, Siemens onaylı, iyi bilinen ve son derece saygın markalar yoluyla, bütün yerel pazarı desteklemektedir.
Bu onaylı markalar, ticari yangın alarmı endüstrisinde faaliyet gösteren ve üstün kalite ve teslimat konularına gösterdikleri önem sonucunda hak ettikleri güveni elde etmiş kuruluşlardır.
Üstün özelliklere sahip ürünlerimiz her zaman en ileri düzeyde kapasite sergilerler. Siemens Cerberus PRO profesyonel ve yüksek kalitede yangın alarmı ve akıllı yönetim sistemlerini temsil etmektedir.
Tasarım bakımından modüler ve binaların ve sistemlerin özel koruma amaçlarına ve gereksinimlerine özel tasarlanmış “Siemens Cerberus PRO” ürünleri kalite arayanların bir numaralı seçimidir.

Otomatik Adreslenebilir Dedektörler
Yüksek güvenilirlikli otomatik ve akıllı yangın dedektörleri orta ve yüksek seviye önceliğe ve öneme sahip binalar ve yapılar (ürün ve emtia dâhil) için kullanılmaktadır. Merkezi olmayan zekaya, otomatik kendi kendine test özelliğine, CPU arıza moduna, alarm ve işlem verilerinin saklandığı belleğe ve alarm ekranı ile yumuşak adresleme ve işletim göstergesine sahip olan bir akıllı yangın dedektörüdür.

Alarm Cihazları
Çok dilli sesli mesaj içeren alarmlar, esnek sinyal kombinasyonu veya kullanıcı dostu programlama arabirimleri gibi özelliklerin tamamı kullanılabilir.

Dedektör kutusu üzerinde yabancıların, okur yazar olmayan kişilerin ve çocukların da anlayabilmesine yönelik bir piktogram yer almaktadır. Dış Mekan (IP67) ve iç mekan (IP43) modelleri mevcuttur.

Giriş / Çıkış Modülleri
Kontrol panelinin yanı sıra özel kontrol fonksiyonlarına sahip modüllerin merkezi olmayan giriş ve çıkış sayılarının artırılması ve System 8000 yangın algılama sisteminde yer alan loop teknolojisi ile sağlanan avantajlar en temel faydaları arasında yer almaktadır.

Cerberus PRO Kontrol Panelleri
28 loopa kadar çalıştırabilir yapısıyla ek donanım modülleri veya yazılım yükseltmeleri üzerinden performansın artırılması ve ölçeklendirilmesi yoluyla bir yangın alarm sisteminin özelleştirilmesine olanak tanır.

Aktif Hava Çekişli Algılama
Çift taraflı algılama teknolojisi, yanlış alarmlara neden olan kirlilik benzeri durumların (örn: toz) tanımlanması için kızılötesi bir lazer ile aşırı düşük duman yoğunluğuna sahip farklı türdeki yangınların algılanması prensibine göre çalışır.

Siemens Patlayıcı Ortam Algılama Çözümleri
Siemens, patlıyıcı ortam riski olan petro-kimya tesisleri, cephanelikler gibi alanların korunmasına yönelik uluslararası VDS ve ATEX sertifikasyonuna sahip ürünler ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.