• gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Siemens SiPass Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri uygulandığı tüm alanlarda Zaman ve personel takibi, ziyaretçi yönetimi, varlık ve personel izleme dahil olmak üzere, güvenlik amaçlı izleme, erişim kontrolü ve izleme cihazları yoluyla kişileri, varlıkları ve fikri mülkiyeti korumaya yardımcı olur.

Siemens SiPass Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri uygulandığı tüm alanlarda zaman ve personel takibi, ziyaretçi yönetimi, varlık ve personel izleme dahil olmak üzere, güvenlik amaçlı izleme, erişim kontrolü ve izleme cihazları yoluyla kişileri, varlıkları ve fikri mülkiyeti korumaya yardımcı olur.
Bu özelliklerinin dışında daha gelişmiş bir çok özelliğe sahip Siemens SiPass Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri, CCTV, Yangın Alarm ve Acil Anons Sistemleri gibi diğer bina güvenlik sistemleri ile entegre olabilmektedir. Böylece gelişmiş yazılımları sayesinde gelişmiş birçok özelliği ile diğerlerinden ayrılmaktadır

Siemens Desigo CC Sistemi ile aşağıda belirtilen özelliklerdeki gibi sistem tam kontrol ile yönetilebilir.
• Hesaplara göre özelleştirilmiş raporlar saatlik, günlük veya haftalık olarak oluşturulacak ve planlanacak şekilde hazırlanabilir.
• Alarmlar, olaylar ve raporlar e-postaya, cep telefonuna veya herhangi bir etkin aygıta gönderilebilir.
• Uzaktan fotoğraflı kimlik belge oluşturma
• Müşterilere yönelik bir İnternet portalı seçeneği, herhangi bir web tarayıcısı aracılığıyla erişime izin verir.
• Alarm yönlendirme, klavye kısayolları, yer planı grafik ekranlar, uzak dijital video izleme ve izinsiz giriş entegrasyonu gibi gelişmiş operatör eylemleri güçlü destek sağlar.
• Müşteriler, standart web tarayıcı arayüzünü kullanarak kendi canlı bilgilerine erişebilirler. Kapı durumu özet görünümü, kart / kart sahibi bulma, kapıları yönetme (kilitleme, kilidini açma, değişiklikleri planlama), kartları ve kart sahiplerini yönetme, zamanlamaları, rapor şablonlarını, raporlama zamanlamalarını, kimlik kartlarını basma ve daha fazlasını içerir.

Desigo CC Sistemi ile aşağıda belirtilen seçenekleri ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Birden fazla güvenlik ve iş fonksiyonu için tek kullanıcı arayüzü Video, erişim ve izinsiz girişi bütünleştirir. HSDK ekleyin ve Desigo CC, ikincil yangın, aydınlatma ve ısıtma, havalandırma ve klima gibi diğer yapı sistemleri ile entegre olabilme.
Özel tetikleyiciler ve prosedürler
Olaylar, panelden panel’e ve panelden yazılıma eylemler için veya yerel eylemler için bir panelde Pro-Watch seviyesinde tetiklenebilir.
Temel RaporlamaWeb tabanlı alarm ve olay izleme
– Zorlama, anti-pasback ve koruma
– Minimum ve maksimum doluluk uygulaması