Entegrasyon Yazılım Yönetim Sistemleri

Entegrasyon Yazılım Yönetim Sistemleri

Bir projede Zaman, Maliyet, Kalite, İnsan Kaynakları, İletişim, Risk, Tedarik, Paydaş gibi süreçlerin yönetilmesi gerekir. Bu yönetim aktivitelerini belirleyen, tanımlayan, birleştiren ve koordine eden süreci Entegrasyon Yönetimi olarak adlandırabiliriz.

Yazılım entegrasyonu Entegrasyon hizmeti ile farklı platfomlarda çalışan programların güvenilir bir alt yapı ile tek yada çift yönlü data akışı ile etkileşimli olarak çalışmasının sağlanmasıdır. Bu konuda bir makinadaki üretim çıktılarının ERP, yada CRM yazılımına aktarılması ile sistemin entegre çalışması düşünülebilir. Yazılım entegrasyonu çalışma hayatından çok büyük kolaylıklar sağlayan bir çalışmadır.

Gazlı Söndürme Sistemleri

Gazlı Söndürme Sistemleri

Gazlı söndürme sistemleri, hem ortamın sıcaklığını düşürerek hem de ortamdaki oksijen miktarını yanma sınırının altına indirerek yangını söndürmektedir. Uygulandıkları mahallere zarar vermedikleri esnek kullanım seçenekleri sundukları ve mahallerde bulunan donanımların kullanımlarının söndürme işleminin akabinde sağlayabildikleri için yaygın kullanım alanları bulunmaktadır

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Siemens SiPass Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri uygulandığı tüm alanlarda Zaman ve personel takibi, ziyaretçi yönetimi, varlık ve personel izleme dahil olmak üzere, güvenlik amaçlı izleme, erişim kontrolü ve izleme cihazları yoluyla kişileri, varlıkları ve fikri mülkiyeti korumaya yardımcı olur.

Acil Anons

Acil Anons

Siemens Genel Anons ve Sesli Alarm Sistemlerinin modüler yapısı insanları uyarmak ve güvenli şekilde tahliye etmek için gereken bir sesli alarm siteminin yüksek standartlarını karşılar. Ayrıca geniş alana yayılmış binalarda bir hoparlör sisteminin reklam duyuruları, eğlence veya dahili iletişim gibi ek faydalarını sunar. Sistem geniş bir uygulama yelpazesinde en kapsamlı ve güçlü çözümü sağlamak amacıyla ağ yoluyla birbirine bağlanabilir. Siemens Genel Anons ve Sesli Alarm Sistemi ayrıca doğrudan yangın alarmı kontrol paneline de bağlanabilir. Bu sayede yangın durumunda can ve mal güvenliği sağlanır.

IP CCTV Sistemleri

IP CCTV Sistemleri

Samsung Hanwha, Hikvision ve DAHUA ile güvenlik sistemleri tasarlarken esnekliğe ihtiyacınız olduğunu biliyor ve bu nedenle açık ve entegre çözümler sunmak için her zamankinden daha fazla çalışıyoruz.