• gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

Yangın Algılama

Dünyanın en büyük ticari yangın alarm sistemleri üreticisi olarak Honeywell,
Honeywell onaylı, iyi bilinen ve son derece saygın markalar yoluyla, bütün yerel pazarı desteklemektedir. Bu onaylı markalar, ticari yangın alarmı endüstrisinde faaliyet gösteren ve üstün kalite ve teslimat konularına gösterdikleri önem sonucunda hak ettikleri güveni elde etmiş kuruluşlardır.
Üstün özelliklere sahip ürünlerimiz her zaman en ileri düzeyde kapasite sergilerler.

Dünyanın en büyük ticari yangın alarm sistemleri üreticisi olarak Honeywell, Honeywell onaylı, iyi bilinen ve son derece saygın markalar yoluyla, bütün yerel pazarı desteklemektedir.
Bu onaylı markalar, ticari yangın alarmı endüstrisinde faaliyet gösteren ve üstün kalite ve teslimat konularına gösterdikleri önem sonucunda hak ettikleri güveni elde etmiş kuruluşlardır.
Üstün özelliklere sahip ürünlerimiz her zaman en ileri düzeyde kapasite sergilerler. ESSER by Honeywell profesyonel ve yüksek kalitede yangın alarmı ve akıllı yönetim sistemlerini temsil etmektedir.
Tasarım bakımından modüler ve binaların ve sistemlerin özel koruma amaçlarına ve gereksinimlerine özel tasarlanmış “ESSER by Honeywell” ürünleri kalite arayanların bir numaralı seçimidir.

 

 

 

 

IQ8Quad İzolatörlü Otomatik Adreslenebilir Dedektörler
Yüksek güvenilirlikli otomatik ve akıllı yangın dedektörleri orta ve yüksek seviye önceliğe ve öneme sahip binalar ve yapılar (ürün ve emtia dâhil) için kullanılmaktadır. Merkezi olmayan zekaya, otomatik kendi kendine test özelliğine, CPU arıza moduna, alarm ve işlem verilerinin saklandığı belleğe ve alarm ekranı ile yumuşak adresleme ve işletim göstergesine sahip olan bir akıllı yandın dedektörüdür.

IQ8 Alarm Cihazları
Çok dilli sesli mesaj içeren alarmlar, esnek sinyal kombinasyonu veya kullanıcı dostu programlama arabirimleri gibi özelliklerin tamamı IQ8Alarm ile kullanılabilirdir

IQ8 Alarm Cihazları
Dedektör kutusu üzerinde yabancıların, okur yazar olmayan kişilerin ve çocukların da anlayabilmesine yönelik bir piktogram yer almaktadır. Dış Mekan (IP67) ve iç mekan (IP43) modelleri mevcuttur.

Giriş / Çıkış Modülleri
Kontrol panelinin yanı sıra özel kontrol fonksiyonlarına sahip modüllerin merkezi olmayan giriş ve çıkış sayılarının artırılması ve System 8000 yangın algılama sisteminde yer alan loop teknolojisi ile sağlanan avantajlar en temel faydaları arasında yer almaktadır.

FlexES Kontrol Panelleri
18 loopa kadar çalıştırabilir yapısıyla ek donanım modülleri veya yazılım yükseltmeleri üzerinden performansın artırılması ve ölçeklendirilmesi yoluyla bir yangın alarm sisteminin özelleştirilmesine olanak tanır. IQ8 Kontrol Panelleri
C&M
7 loopa kadar çalıştırabilir yapısıyla orta ve büyük ölçekli tesisler için esnek ve modüler kullanıma uygundur.

Kablosal Tip Sıcaklık Algılama Sistemleri
FO kablosuyla sıcaklık izleme, kanal başına 10 km’ye kadar izleme aralığı. Tekli veya loop konfigürasyonunda ısı ve fiberin algılama duyarlılığı 1 metreye yakındır. 750°C sıcaklıklara kadar aralıksız çalışma.

Aktif Hava Çekişli Algılama
Çift taraflı algılama teknolojisi, yanlış alarmlara neden olan kirlilik benzeri durumların (örn: toz) tanımlanması için kızılötesi bir lazer ile aşırı düşük duman yoğunluğuna sahip farklı türdeki yangınların algılanması prensibine göre çalışır.

Honeywell Patlayıcı Ortam Algılama Çözümleri
Honeywell, patlıyıcı ortam riski olan petro-kimya tesisleri, cephanelikler gibi alanların korunmasına yönelik uluslararası VDS ve ATEX sertifikasyonuna sahip ürünler ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.