• gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

  • gallery

IP CCTV Sistemleri

Honeywell, güvenlik sistemleri
tasarlarken esnekliğe ihtiyacınız
olduğunu biliyor ve bu nedenle
açık ve entegre çözümler sunmak
için her zamankinden daha fazla
çalışıyoruz

Honeywell, güvenlik sistemleri tasarlarken esnekliğe ihtiyacınız olduğunu biliyor ve bu nedenle açık ve entegre çözümler sunmak için her zamankinden daha fazla çalışıyoruz

MAXPRO
MAXPRO Serisi, küçük ve büyük ölçekli uygulamalar için ölçeklenebilir, eksiksiz ve esnek bir IP video yönetim donanımı ve yazılımı portföyüdür. MAXPRO platformu PSIA ve ONVIF standartlarını, üçüncü taraf kameralar ve enkoderler için yerel entegrasyonu ve piyasadaki çoğu IP kamerayla uyumluluk sağlamak için RTSP’yi içeren tamamen açıktır. MAXPRO tek bir ürün değil, her şeyin üzerinde inşa edilmiş bir platformdur. Tek bir arabirim, bir 4 kanallı yazılım yalnızca seçenek seçerseniz veya bir donanım seçeneği aracılığıyla binlerce kanal gerektiriyorsa da aynıdır. Bir Ögren, Hepsini Bil.

MAXPRO Ürün Ailesi aynı zamanda, bir tesiste video alt sistemlerinin çoklu kaynaklarını kontrol ederek, videoyu net ve öz bir biçimde toplamak, yönetmek ve sunmak için kontrol eden Çok Site Video Yönetimi’ni de içeriyor.

Honeywell IP Bullet/Dome Kameralar
Honeywell IP kameraları mükemmel görüntü kalitesi, düşük bant genişliği ve daha az depolama gereksinimleri sunar. Bullet ve Dome Geniş kamera çeşitleri yüksek megapiksel çözünürlüklerde iç mekan, dış mekan (IP66) ve vandal proof (IK10) için tasarlanmış ürünler ile Sabit ve MFZ lens çeşitleri ile her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Honeywell PTZ Kameralar
En yeni HDZ PTZ, Honeywell’in IP tabanlı ürünler ailesine mükemmel bir ektir. Yüksek çözünürlüklü, Gerçek Gündüz / Gece WDR IR PTZ kameraları, hem dış mekan hem de iç mekan uygulamalarında sürekli gözetim için 2 milyon ve üzeri piksel, 30x optik zoom modelleri ile yüz tanıma, ses algılama ve otomatik izleme gibi kameradaki yerleşik Video Analiz gibi özellikleri ile son derece canlı bir video sunar.

PoE Gömülü NVR
Honeywell’in PoE Gömülü NVR’leri, en yeni, uygun fiyatlı NVR’larımız. Gözetim durumunuza uyacak ideal ve esnek bir çözüm için, H.265/H.264/ MJPEG kodekleri ile 4K kayıt yapabilen, 8 HDD’ye kadar dahili depolama alanına kadar genişleyebilen ve 64 kanala kadar kamera destekleyen bir kayıt çözümü sunar.